2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli laboratoryjnych dla Ogrodu Botanicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli laboratoryjnych dla Ogrodu Botanicznego. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: • transport, ubezpieczenie i dostawę mebli, • wniesienie mebli do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, • montaż, ustawienie i wypoziomowanie mebli, • podłączenie elementów wyposażenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Zał. nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Wykonawca wraz z ofertą obligatoryjnie składa Zał. 3a do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi część oferty.
Interne Kennung: BZP.2710.18.2026.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0001