2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging ledverlichting universiteitsgebouwen
Beschreibung: De Universiteit Leiden is op zoek naar drie elektrotechnische aannemers, met wie een raamovereenkomst wordt aangegaan, voor het vervangen van conventionele verlichting door ledverlichting in een aantal gebouwen van de Universiteit in Leiden. ca. 200.000 m2 bvo
Interne Kennung: ULL2501
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1