377514-2025 - Ergebnis
Tschechien – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Přeprava a svoz laboratorních vzorků – Ostrava a Karviná
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřeprava a svoz laboratorních vzorků – Ostrava a Karviná
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelné i nepravidelné pozemní odborné vnitrostátní přepravy a svozu laboratorních vzorků (chemických i biologických), které jsou těžištěm přepravy, včetně zdravotnické odborné přepravy léčivých přípravků, krve a jejích složek nebo přepravy dalšího biologického materiálu a přepravy infekčních látek, tzn. nebezpečných látek třídy 6.2 (infekční látky) a třídy 9 (jiné nebezpečné látky a předměty) podle Dohody ADR (dále také „přeprava a svoz laboratorních vzorků“), přepravy přístrojové techniky a jiných, různorodých, blíže nespecifikovatelných věcí (dále jen „přeprava přístrojové techniky“) a přepravy interních zásilek dodavatelem - dopravcem, disponujícím vhodnými, speciálně vybavenými vozidly, v souladu se zákonem č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě v platném znění a souvisejícími předpisy a Evropskou dohodou o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí (dále jen “Dohoda ADR), s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „Obecné nařízení EU“), se zákonem o zpracování osobních údajů, platnými pokyny zadavatele pro přepravu a svoz laboratorních vzorků a laboratorních zvířat a požadavky akreditovaných pracovišť zadavatele dle norem ČSN EN ISO 15189:2013 a ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 v platném znění.
Interne KennungZU/08159/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD