377578-2025 - Ergebnis
Polen – Neue Aktivkohle – "Dostawy węgla aktywnego pylistego" w ilości 42 ton dla SUW Maczki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Dostawy węgla aktywnego pylistego" w ilości 42 ton dla SUW Maczki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nowego węgla aktywnego pylistego w ilości 42 ton – stosowanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia (dalej jako „Produkt”) dla SUW Maczki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung196595-2025
Interne KennungFZP/321/7/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
LosLOT-0001
Titel"Dostawy węgla aktywnego pylistego" w ilości 42 ton dla SUW Maczki.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nowego węgla aktywnego pylistego w ilości 42 ton – stosowanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia dla SUW Maczki. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ.
Menge42 Tonnen