2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bodemonderzoeken
Beschreibung: De vorige overeenkomst voor de uitvoering van bodemonderzoeken is inmiddels afgelopen. De Gemeente Waalwijk is voornemens om een nieuwe meerjarige raamovereenkomst af te sluiten voor de milieukundige en civieltechnische Bodemdiensten om de continuïteit hiervan te kunnen waarborgen. De totaal geschatte opdrachtwaarde over 4 jaar, op basis van de bovengenoemde beschrijving, bedraagt circa €800.000 (exclusief btw). Dit is slechts een indicatie, u kunt hier geen rechten aan ontlenen. De maximale opdrachtwaarde van onderhavige raamovereenkomst bedraagt € 1.000.000 (exclusief btw). Wanneer de totale uitgaven hierboven komen eindigt de raamovereenkomst van rechtswege, ongeacht de eventueel resterende looptijd van de overeenkomst.
Interne Kennung: 126718
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht volgt de gemeente Waalwijk een Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012. De gemeente Waalwijk is voornemens de opdracht te gunnen aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingsdocument