2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení lůžkové následné péče PRIVAMED – část 2 – UTZ diagnostický
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: Ultrazvukový přístroj UTZ-R (1ks) Ultrazvukový přístroj UTZ-G (1ks) a to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: PRI/2025/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UTZ 1
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: Ultrazvukový přístroj UTZ-R (1ks) a to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: PRI/2025/02a
Los: LOT-0002
Titel: UTZ-2
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: Ultrazvukový přístroj UTZ-G (1ks) a to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: PRI/2025/02b