377627-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzausrüstung – Modernizace datové sítě v budovách SOŠ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace datové sítě v budovách SOŠ
Beschreibungčást I: Strukturovaná kabeláž Předmětem smlouvy o dílo této části je provedení, dodávka, instalace a proměření strukturované kabeláže s výstupním protokolem. část II: Koncové prvky Předmětem smlouvy této části je dodávka, instalace a proměření koncových prvků s výstupním protokolem. část III: Notebooky Předmětem smlouvy této části je dodávka notebooků.
Interne KennungModernizace datové sítě v budovách SOŠ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást I: Strukturovaná kabeláž
BeschreibungPředmětem smlouvy o dílo této části je provedení, dodávka, instalace a proměření strukturované kabeláže s výstupním protokolem.
Interne KennungModernizace datové sítě v budovách SOŠ část I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
LosLOT-0006
Titelčást III: Notebooky
BeschreibungPředmětem smlouvy této části je dodávka notebooků.
Interne KennungModernizace datové sítě v budovách SOŠ část III
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0005
Titelčást II: Koncové prvky
BeschreibungPředmětem smlouvy této části je dodávka, instalace a proměření koncových prvků s výstupním protokolem.
Interne KennungModernizace datové sítě v budovách SOŠ část II