2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odvoz a odstranění nebo využití směsného komunálního a objemného odpadu
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je zajištění převzetí, odvozu a odstranění nebo využití komunálních odpadů na překladišti Odpadového hospodářství města Chomutova, kde původcem jsou Statutární město Chomutov, právnické osoby a fyzické osoby podnikající na území Statutárního města Chomutova a Technické služby města Chomutova, kat. „O“, kód odpadu 200301 a 200307, v souladu s §13 odst. 2 zákona 541/2020 Sb. ve znění pozdějších změn. Jedná se o převzetí, odvoz a odstranění nebo využití směsného komunálního odpadu a objemného odpadu, shromažďovaného Technickými službami města Chomutova upraveného lisováním, deponovaného v lisovacích kontejnerech. Objem kontejnerů cca 27-33m3,tj. cca 8-10t odpadu na jeden kontejner. Místem plnění veřejné zakázky tedy místem převzetí odpadu je areál Provozu odpadového hospodářství města Chomutova, Pražská ul. (souřadnice GPS - Loc: 50°26'45.355"N, 13°25'56.519"E). Práva a povinnosti smluvních stran týkající se především technických podmínek použití svozové techniky, změny zařízení nebo způsobu nakládání s odpadem a povinnosti uzavření pojištění odpovědnosti za škodu jsou podrobně uvedeny v článku III. návrhu smlouvy, který je součástí zveřejňované zadávací dokumentace. Celkové předpokládané množství odpadu je 16 000 tun ročně. Doba plnění dva roky, s možností využití opčního práva prodloužení o jeden rok. Předpokládané zahájení plnění od 01.09.2026.
Interne Kennung: 012/2026/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Doba plnění – opční právo 2. Rozsah a parametry plnění 3. Změny logistických a provozních parametrů 4. Změny v důsledku legislativních a regulatorních změn 5. Změna dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ 6. Vyhrazené nové služby obdobného charakteru dle § 100 odst. 3 ZZVZ Stanovené vyhrazené změny závazků, které mohou nastat v průběhu plnění jsou podrobně uvedeny v článku IX. návrhu smlouvy, který je součástí ZD a je zveřejněn na profilu zadavatele.