See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa autocysterny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa autocysterny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 1a oraz 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 241998-2026
Interne Kennung: PT.2370.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133100 Tankwagen, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 sztuki ciągnika siodłowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki ciągnika siodłowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowi załączniki nr 1a SWZ. Wewnętrzny identyfikator: PT.2370.1.2026, część 1
Interne Kennung: PT.2370.1.2026, część ,,1''
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 1 sztuki naczepy-cysterny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki naczepy-cysterny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 stanowi załączniki nr 1b SWZ. Wewnętrzny identyfikator: PT.2370.1.2026 część 2
Interne Kennung: PT.2370.1.2026, część ,,2''
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133100 Tankwagen