377788-2026 - Ergebnis
Niederlande – Schulmöbel – NU SKOWF - Meubilair de Schelp
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU SKOWF - Meubilair de Schelp
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair en toebehoren ten behoeve van Stichting Katholiek Onderwijs West-Friesland - locatie De Schelp. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Meubilair PO.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000