377790-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo (OPL2) Wykaszanie użytków zielonych oraz usuwanie nalotów drzew i krzewów wraz ze zbiorem i wywozem uzyskanej biomasy w Nadleśnictwie Bielsk w Bielsku Podlaskim w roku 2025”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo (OPL2) Wykaszanie użytków zielonych oraz usuwanie nalotów drzew i krzewów wraz ze zbiorem i wywozem uzyskanej biomasy w Nadleśnictwie Bielsk w Bielsku Podlaskim w roku 2025”
BeschreibungUsługi polegające na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na nieruchomościach gruntowych będących własnością Skarbu Państwa zarządzanych przez Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim o łącznej powierzchni 4,74 ha, zlokalizowanych: w Leśnictwie Pawły: na działkach 430, 425, 426, 427, położonych w obrębie geodezyjnym Kaniuki: działka 1116/1 w obrębie geodezyjnym Ryboły, Gmina Zabłudów, w Leśnictwie Hołody działka 182/1 w obrębie geodezyjnym Hryniewicze Duże Gminie Bielsk Podlaski, w Leśnictwie Kleszczele działka 3997/3 obrębie geodezyjnym Kleszczele Gmina Miasto Kleszczele, w Leśnictwie Orla: na działkach 474/1, 475/1, 476/1, 477/1 w obrębie geodezyjnym Wólka Wygonowska, gmina Orla . Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim.
Interne KennungSA.270.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138. ust. 1 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykaszanie użytków zielonych oraz usuwaniu nalotów drzew i krzewów wraz ze zbiorem i wywozem uzyskanej biomasy w Nadleśnictwie Bielsk w Bielsku Podlaskim w roku 2025