2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i realizacja sześciu edycji trzydniowych szkoleń stacjonarnych pt. „Przeciwdziałanie przemocy domowej”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Organizacja i realizacja sześciu edycji trzydniowych szkoleń stacjonarnych pt. „Przeciwdziałanie przemocy domowej”. Celem szkoleń jest podniesienie kompetencji i poszerzenie wiedzy osób realizujących zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej – członków zespołu interdyscyplinarnego i grup diagnostyczno-pomocowych. Podczas szkoleń omówione zostaną prawne aspekty przeciwdziałania przemocy, profilaktyka przemocy domowej, metody diagnozowania i interweniowania w przypadkach wystąpienia przemocy oraz współpraca w zespołach interdyscyplinarnych i grupach diagnostyczno-pomocowych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80522000 Schulungsseminare, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy