377932-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Úprava prostor po vysoké škole (Pension)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚprava prostor po vysoké škole (Pension)
BeschreibungPředmětem plnění Veřejné zakázky jsou stavební práce – úpravy objektu na pozemku p. č. 294, v areálu Jezuitské koleje, za účelem změny užívání původního rektorátu vysoké školy na pension s 5 ubytovacími jednotkami. Detailní informace o předmětu plnění Veřejné zakázky obsahuje závazný návrh smlouvy na plnění Veřejné zakázky (dále jen „Závazný návrh smlouvy“ nebo „Smlouva“), který je přílohou č. 3 této zadávací dokumentace, projektová dokumentace (příloha č. 1) a výkaz výměr (příloha č. 2), který účastník vyplní a předloží v nabídce.
Interne KennungP25V00001015
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001