2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrum kreativního muzejnictví (CKM) v objektu Vrbenského kasáren v HK – dodávka interiérů a vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka interiérů a vybavení na základě zpracované projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro realizaci interiérů (DRE). Dodávka bude realizována do specifikovaných částí objektu Vrbenského kasáren v Hradci Králové v průběhu roku 2025. V současné době probíhají v objektu Vrbenského kasáren stavební práce na rekonstrukci celého objektu. Projektovou dokumentaci ve stupni pro realizaci interiérů (DRE) na akci „Centrum kreativního muzejnictví (CKM) v objektu Vrbenského kasáren v HK – dodávka interiérů a vybavení“ zpracovala firma M Plus spol. s r.o., Dukelských hrdinů 564/34, Holešovice, 170 00 Praha 7.
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39133000 Auslagensysteme, 92521100 Museumsausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001