2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaakdienstverlening & Glasbewassing
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft: - Het verzorgen van reguliere en periodieke schoonmaakwerkzaamheden; - Het uitvoeren van extra (specialistische) werkzaamheden op afroep; - Het verzorgen van glasbewassing; - Het bijvullen van sanitaire artikelen en verhelpen van kleine verstoringen aan de sanitaire dispensers; - Het aansturen van schoonmaakmedewerkers van Aanbestedende dienst via een undermanagement structuur. De opdracht is opgedeeld in drie percelen. Binnen de percelen bevinden zich verschillende locaties, waaronder scholen en kinderopvang. De scope van de opdracht betreft 27 locaties verspreid over drie percelen. Perceel 1 betreft scholen uit de gemeente Bergeijk & Waalre; Bestaande uit 16.212 m² schoonmaakonderhoud en 8.240 m² glas. Perceel 2 betreft scholen uit de gemeente Cranendonck, Heeze-Leende; Bestaande uit 9.056 m² schoonmaakonderhoud en 5.314 m² glas. Perceel 3 betreft scholen uit de gemeente Valkenswaard; Bestaande uit 13.495 m² schoonmaakonderhoud en 6.537 m² glas.
Interne Kennung: 4504
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft: - Het verzorgen van reguliere en periodieke schoonmaakwerkzaamheden; - Het uitvoeren van extra (specialistische) werkzaamheden op afroep; - Het verzorgen van glasbewassing; - Het bijvullen van sanitaire artikelen en verhelpen van kleine verstoringen aan de sanitaire dispensers; - Het aansturen van schoonmaakmedewerkers van Aanbestedende dienst via een undermanagement structuur. Perceel 1 betreft 11 scholen uit de gemeente Bergeijk & Waalre; Bestaande uit 16.368 m² schoonmaakonderhoud en 8.240 m² glas.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft: - Het verzorgen van reguliere en periodieke schoonmaakwerkzaamheden; - Het uitvoeren van extra (specialistische) werkzaamheden op afroep; - Het verzorgen van glasbewassing; - Het bijvullen van sanitaire artikelen en verhelpen van kleine verstoringen aan de sanitaire dispensers; - Het aansturen van schoonmaakmedewerkers van Aanbestedende dienst via een undermanagement structuur. Perceel 2 betreft 7 scholen uit de gemeente Cranendonck, Heeze-Leende; Bestaande uit 9.056 m² schoonmaakonderhoud en 5.314 m² glas.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft: - Het verzorgen van reguliere en periodieke schoonmaakwerkzaamheden; - Het uitvoeren van extra (specialistische) werkzaamheden op afroep; - Het verzorgen van glasbewassing; - Het bijvullen van sanitaire artikelen en verhelpen van kleine verstoringen aan de sanitaire dispensers; - Het aansturen van schoonmaakmedewerkers van Aanbestedende dienst via een undermanagement structuur. Perceel 3 betreft 9 scholen uit de gemeente Valkenswaard; Bestaande uit 13.495 m² schoonmaakonderhoud en 6.537 m² glas.
Interne Kennung: 3