2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/16 Nová Paka - obchvat - Změna 6.4
Beschreibung: Silnice I/16 Nová Paka, obchvat je liniová novostavba, navržená v kategorii S 11,5/70. Trasa obchází obec Kumburský Újezd, Heřmanice, Vrchovina, Vidochov. Trasa je ukončena napojením na stávající stav. Součástí stavby je výstavba křižovatek, přeložky sítí a úpravy silnic III.tříd, místních a účelových komunikací a přístupových komunikací na pozemky, výstavba mostních objektů. Celková délka obchvatu je8,480 km.
Interne Kennung: 10PT-001081
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: I/16 Nová Paka - obchvat