2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Opvang Oekraïense vluchtelingen 2e hotel
Beschreibung: In de gemeente Rijswijk zijn slechts een beperkt aantal locaties (hotels) beschikbaar waar een groep ontheemde Oekrainers van deze omvang tegelijkertijd kan worden opgevangen. De opvanglocatie dient binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Rijswijk te liggen, anders tellen de opgevangen ontheemde Oekrainers niet mee voor bekostiging door de gemeente. De gemeente Rijswijk wenst een overeenkomst aan te gaan met max 2 partijen met betrekking tot de opvang van ontheemde Oekrainers in een hotel. Van 1 juli 2026 tot 15 september 2026 10 kamers (minimaal 20 plekken) voor 76 nachten € 180.698 Vanaf 15 september 2026 tot 4 maart 2028 5 kamers (maximaal 10 plekken) voor 536 nachten € 637.197 10 kamers in de periode van 1 juli 2026 tot 15 september 2026 en een afschaling van het aantal kamers vanaf 15 september 2026 naar 5 kamers tot en met juli 2027. Inclusief een optie tot verlenging van 8 maanden tot afloop RTB 4 maart 2028 (verlenging mogelijk tot en met 4 maart 2028). De afname kan toe- of afnemen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente wenst een overeenkomst te sluiten voor het verzorgen van de volgende diensten met betrekking tot de opvang van ontheemde Oekrainers die worden opgevangen in een: - Het opvangen van 20 na afbouw 10 ontheemde Oekraïners binnen de grenzen van de gemeente Rijswijk. - Verzorgen van minimaal drie maaltijden (afwisselend en gezond) per dag, passend bij de geloofsovertuiging van de individuele ontheemde Oekraïners en dranken; - Opdrachtnemer dient gedurende de periode waarin hij de opvang van ontheemde Oekraïners realiseert een signaleringsfunctie te vervullen. Dit houdt in, doch niet gelimiteerd, het opmerken van afwijkend gedrag of problemen binnen de opvang. Deze signalen dienen direct door te worden gegeven aan de contactpersoon van de gemeente Rijswijk; - De opvanglocatie is in staat de opvang van ontheemde Oekrainers te verzorgen binnen de financiële kaders die de Rijksoverheid beschikbaar stelt. De vergoedingen die de gemeente ontvangt worden één-op-één voor deze opdracht beschikbaar gesteld. De gemeente voegt hiervoor geen eigen middelen toe. Van 1 juli 2026 tot 15 september 2026 10 kamers (minimaal 20 plekken) voor 76 nachten € 180.698 Vanaf 15 september 2026 tot 4 maart 2028 5 kamers (maximaal 10 plekken) voor 536 nachten € 637.197 10 kamers in de periode van 1 juli 2026 tot 15 september 2026 en een afschaling van het aantal kamers vanaf 15 september 2026 naar 5 kamers tot en met juli 2027. Inclusief een optie tot verlenging van 8 maanden tot afloop RTB 4 maart 2028 (verlenging mogelijk tot en met 4 maart 2028). De afname kan toe- of afnemen.
Interne Kennung: 1