378016-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku Sądu Okręgowego w Sosnowcu przy ul. Kościelnej”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa budynku Sądu Okręgowego w Sosnowcu przy ul. Kościelnej”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Sądu Okręgowego w Sosnowcu przy ul. Kościelnej” wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego (w ramach opcji) w trakcie realizacji robót budowlanych zgodnie z wykonaną dokumentacją projektowo – kosztorysową. 2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie wykonać kompleksową, wielobranżową dokumentację projektowo kosztorysową, w technologii BIM, dla budowy budynku Sądu Okręgowego w Sosnowcu przy ul. Kościelnej. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w zakresie sprawowania nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją od momentu wprowadzenia przyszłego Wykonawcy robót budowlanych na teren budowy do dnia uzyskania decyzji po pozwoleniu na użytkowanie. Warunkiem zlecenia nadzoru autorskiego będzie udzielenie przez Zamawiającego zamówienia na wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.
Vorherige Bekanntmachung: 586623-2025
Interne Kennung: ZP.261.8.2025
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Sądu Okręgowego w Sosnowcu przy ul. Kościelnej” wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego (w ramach opcji) w trakcie realizacji robót budowlanych zgodnie z wykonaną dokumentacją projektowo – kosztorysową. 2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie wykonać kompleksową, wielobranżową dokumentację projektowo-kosztorysową, w technologii BIM, dla budowy budynku Sądu Okręgowego w Sosnowcu przy ul. Kościelnej. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w zakresie sprawowania nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją - od momentu wprowadzenia przyszłego Wykonawcy robót budowlanych na teren budowy do dnia uzyskania decyzji po pozwoleniu na użytkowanie. Warunkiem zlecenia nadzoru autorskiego będzie udzielenie przez Zamawiającego zamówienia na wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w zakresie sprawowania nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją - od momentu wprowadzenia przyszłego Wykonawcy robót budowlanych na teren budowy do dnia uzyskania decyzji po pozwoleniu na użytkowanie. Warunkiem zlecenia nadzoru autorskiego będzie udzielenie przez Zamawiającego zamówienia na wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej.