2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění ubytovacích služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování ubytovacích a souvisejících služeb. Ubytovací a související služby budou poskytovány dle konkrétních požadavků a potřeb zadavatele. Docházková vzdálenost ubytovacího zařízení (hotelu) bude od budovy Rudolfina vzdálena maximálně 1 km. Tato veřejná zakázka je rozdělena na části. Část 1: Nižší kategorie ubytování, Část 2: Vyšší kategorie ubytování
Interne Kennung: ČF 290
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na služby Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření rámcové dohody
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341000 Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nižší kategorie ubytování
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky je poskytování ubytovacích a souvisejících služeb v nižší kategorii ubytování. Ubytovací a související služby budou poskytovány dle konkrétních požadavků a potřeb zadavatele. Docházková vzdálenost ubytovacího zařízení (hotelu) bude od budovy Rudolfina vzdálena maximálně 1 km.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Vyšší kategorie ubytování
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky je poskytování ubytovacích a souvisejících služeb ve vyšší kategorii ubytování. Ubytovací a související služby budou poskytovány dle konkrétních požadavků a potřeb zadavatele. Docházková vzdálenost ubytovacího zařízení (hotelu) bude od budovy Rudolfina vzdálena maximálně 1 km.
Interne Kennung: Část 2