2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOA-kleding, Bedrijfskleding en PBM's
Beschreibung: Deze opdracht omvat 3 percelen: Perceel 1: Representatiekleding. Dit perceel is niet opgenomen in TenderNed. Het betreft een onderdeel dat, op basis van de percelenregeling, via een onderhandse procedure in de markt wordt gezet. Op dit perceel kan niet worden ingeschreven, zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad. Perceel 2: BOA-kleding. Dit perceel betreft de levering van BOA-kleding, inclusief aanverwante dienstverlening, zoals op maat maken (vermaken) van kleding, eventuele reparaties en inname van gebruikte kleding. Perceel 3: Bedrijfskleding en PBM's. Dit perceel betreft de levering van bedrijfskleding en PBM’s, inclusief aanverwante dienstverlening, zoals op maat maken (vermaken) van kleding, eventuele reparaties en inname van gebruikte kleding, aangevuld met reiniging voor de gedeelde kleding. Levering van Representatiekleding (Perceel 1) BOA-kleding (Perceel 2) en Bedrijfskleding en PBM's (Perceel 3) aan de medewerkers van de gemeente Helmond.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien, 98312000 Textilreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 2: BOA-kleding
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van BOA-kleding, zoals omschreven in de leidraad en bijbehorende bijlagen. Zie leidraad.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht bevat verlengingsopties. Daarnaast worden in de leidraad nog opties tot uitbreiding van de opdracht uitgewerkt in een herzieningsclausule.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 3: Bedrijfskleding en PBM's
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van bedrijfskleding en PBM's, zoals omschreven in de leidraad en bijbehorende bijlagen. Zie leidraad.
Interne Kennung: 2