2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy leków dla potrzeb Apteki Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie 18 m-cy
Beschreibung: Cykliczne dostawy leków dla potrzeb Apteki Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie 18 m-cy, w ramach zadań (1-125)
Vorherige Bekanntmachung: 6465-2026
Interne Kennung: Spr.1818 ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Leki gr. VI
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Leki gr. VI
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 – Leki gr. XLIV
Beschreibung: Zadanie nr 44 – Leki gr. XLIV
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 – Leki gr. XLVI
Beschreibung: Zadanie nr 46 – Leki gr. XLVI
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54 – Leki gr. LIV
Beschreibung: Zadanie nr 54 – Leki gr. LIV
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60 – Leki gr. LX
Beschreibung: Zadanie nr 60 – Leki gr. LX
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr 100 – Leki gr. C
Beschreibung: Zadanie nr 100 – Leki gr. C
Interne Kennung: 100