See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach.
Interne Kennung: AP.26.41.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 1
Beschreibung: Pakiet Nr 1: Carboplatinum: 1. Carboplatinum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 10mg/ml op. 1 fiol a 15 ml (150mg/15ml) – 300 op.; 2. Carboplatinum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 10mg/ml op. 1 fiol a 45 ml (450mg/45ml) – 2 000 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 2
Beschreibung: Pakiet Nr 2: Cisplatinum: Cisplatinum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 1mg/ 1ml op.1 fiol a 100 ml - 250 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 3
Beschreibung: Pakiet Nr 3: Vinorelbina 20 mg i 30 mg p.o.: 1. Vinorelbina; kapsułki miękkie; 20 mg - op. x 1 kaps - 200 op.; 2. Vinorelbina; kapsułki miękkie; 30 mg - op. x 1 kaps – 200 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 4
Beschreibung: Pakiet Nr 4: Vinorelbina 80 mg p.o.: 1. Vinorelbina; kapsułki miękkie; 80 mg - op. x 1 kaps - 200 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 5
Beschreibung: Pakiet Nr 5: Docetaxel: 1. Docetaxel koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 80 mg x 1 fiol. – 20 op.; 2. Docetaxel koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 160 mg x 1 fiol. – 150 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 6
Beschreibung: Pakiet Nr 6: Doxorubicyna: 1. Doxorubicyna, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 10 mg x 1 fiol. – 50 op.; 2. Doxorubicyna, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 50 mg x 1 fiol. – 150 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 7
Beschreibung: Pakiet Nr 7: Gemcitabina: 1. Gemcitabine 200 mg 1 fiol - 100 op.; 2. Gemcitabine 1g 1 fiol – 50 op.; 3. Gemcitabine 2g 1 fiol – 200 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 8
Beschreibung: Pakiet Nr 8: Ipilimumab: 1. Ipilimumab, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 5 mg/ml (50 mg/10 ml); 1 fiol. 10 ml - 700 op.; 2. Ipilimumab, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 5 mg/ml (200 mg/40 ml); 1 fiol. 40 ml – 50 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa produktów leczniczych rozliczanych z pakietu chemioterapii i programów lekowych określonych w 9 pakietach - Pakiet Nr 9
Beschreibung: Pakiet Nr 9: Nivolumab: 1. Nivolumab, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 10 mg/ml (40 mg/4 ml); 1 fiol. 4 ml – 2 500 op.; 2. Nivolumab, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji; 10 mg/ml (100 mg/10 ml); 1 fiol. 10 ml – 1 500 op.
Interne Kennung: Pakiet Nr 9