See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: „Modernizacja stacji Świdnica Miasto” w ramach projektu „Digitalizacja infrastruktury kolejowej poprzez zabudowę nowoczesnych urządzeń i systemów etap 3.”
Beschreibung: I. Branża automatyki i telekomunikacji: Zakres rzeczowy robót branży automatyki obejmuje: - dostawę i zabudowę kompletnego systemu srk z awaryjnym zasilaniem zabudowanego w kontenerach technicznych; - dostawę i zabudowę nowoczesnych napędów zwrotnicowych na eksploatowanych rozjazdach wraz z wymianą elementów rozjazdów niezbędnych do prawidłowego ich podłączania; - dostawę i zabudowę nowoczesnych wykolejnic wraz napędami; - zabudowę nowych sygnalizatorów wysokich i niskich; - zabudowę układowej kontroli niezbędności torów i rozjazdów opartej na licznikach osi; - zabudowę blokady liniowej dwutorowej dwukierunkowej z kontrolą niezajętości na szlaku Świdnica Miasto – Jaworzyna Śląska; - włączenie eksploatowanych i projektowanych blokad liniowych Eap94 na szlaku Świdnica Kraszowice – Świdnica Miasto (linia 137) oraz Świdnica Przedmieście – Świdnica Miasto (linia 771) do nowego systemu srk; - zabudowę systemu zdalnego zwalniania i zamykania kluczy zależnościowych do obsługi bocznic na szlaku Świdnica Miasto – Jaworzyna Śląska: Ciepłownia Zawiszów km 228,652 (rozjazd nr 201) i Electrolux km 229,815 (rozjazd nr 301); - wymianę urządzeń przejazdowych. Zakres Robót branży telekomunikacji obejmuje: - zabudowę łączności strażnicowej pomiędzy szafkami zabezpieczającymi klucze zależnościowe do obsługi bocznic, a nastawnią dysponująca Świdnica Miasto; - wymianę radiotelefonów sieci pociągowej drogowej i manewrowej kanał 1; - modernizację systemu anten w sposób gwarantujący utrzymanie propagacji na przyległych szlakach; - zabudowę nowego systemu telewizji użytkowej i przemysłowej na przejazdach kolejowo-drogowych kat. A w km 226,587 i w 227,275; - zabudowę systemów SKP; - zabudowę urządzeń łączności przewodowej; - budowę kabli światłowodowych; - usunięcie kolizji; - przebudowę tras kabli telekomunikacyjnych; II. Branża elektroenergetyki Zakres robót elektroenergetycznych obejmuje: - budowę oświetlenia na przejeździe kolejowo-drogowym w km 226,587 i w km 227,575 linii kolejowej nr 137; - budowę oświetlenia głowic rozjazdowych wjazdy z Mościsko Dzierżoniowskie, Świdnica Przedmieście rozjazdy 1, 2, 7, 8, 9, 10, 13, 14; - budowę układu zasilania podstawowego i rezerwowego na potrzeby zasilania nowo projektowanych urządzeń energetycznych oraz urządzeń srk i teletechnicznych na stacji Świdnica Miasto i przejazdach kolejowo drogowych; - zabudowę elektrycznego ogrzewania rozjazdów nr. 1, 2, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 21, 22, 24; - usunięcie oraz zabezpieczenie wszystkich kolizji wynikających z zastosowanej przez Wykonawcę technologii robót; - demontaż starych urządzeń.
Interne Kennung: 0663/IZ23GMZ/19141/05222/22/P
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: „Modernizacja stacji Świdnica Miasto” w ramach projektu „Digitalizacja infrastruktury kolejowej poprzez zabudowę nowoczesnych urządzeń i systemów etap 3.”
Interne Kennung: 63/205/0007/23/Z/I
Art des Auftrags: Bauleistungen