See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych finansowanych z KPO w ramach zadania „Rozwój i modernizacja infrastruktury Klinicznego Oddziału Kardiologicznego i Chorób Wewnętrznych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku”
Beschreibung: Otwarta
Vorherige Bekanntmachung: 168702-2026
Interne Kennung: SZP.2910.1.(4/ZP/26).2026.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Angiograf (Pracownia Hemodynamiczna) – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Angiograf (Pracownia Elektrofizjologii) – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Aparat do znieczuleń – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Centralny monitoring w tym kardiomonitory i system telemetrii – 1 zestaw
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Defibrylator podstawowy - 2 szt.
Interne Kennung: Pakiet 5
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Defibrylator wysokospecjalistyczny - 1 szt
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Echokardiograf - 1 szt
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Aparat EKG - 3 szt.
Interne Kennung: Pakiet 8
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Kontrapulsacja wewnątrzaortalna (IABP) – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Pompa infuzyjna objętościowa – 5 szt.
Interne Kennung: Pakiet 10
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Pompa infuzyjna strzykawkowa – 20 szt.
Interne Kennung: Pakiet 11
Menge: 20 Stück
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Respirator podstawowy – 3 szt.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Respirator wysokospecjalistyczny – 2 szt.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Urządzenie do mechanicznej kompresji klatki piersiowej – 2 szt.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Wielofunkcyjne łóżko specjalistyczne – 5 szt.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Wielofunkcyjny fotel do badań – 3 szt.
Interne Kennung: Pakiet 16