See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Honorowanie w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego miasta Łodzi biletów ŁKA Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi honorowania w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego Miasta Łodzi (obszar strefy 1) biletów strefowych jednorazowych i okresowych imiennych „ŁKA” Sp. z o.o., biletów strefowych okresowych z rozszerzonym zasięgiem obowiązywania do: p.o. Bedoń i p.o. Justynów oraz stacji Ozorków, a także biletów zapisanych na kartach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz kart uprawniających do ulgi 55%
Interne Kennung: ŁKA.ZIZ.271.313.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi honorowania w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego Miasta Łodzi (obszar strefy 1) biletów strefowych jednorazowych i okresowych imiennych „ŁKA” Sp. z o.o., biletów strefowych okresowych z rozszerzonym zasięgiem obowiązywania do: p.o. Bedoń i p.o. Justynów oraz stacji Ozorków, a także biletów zapisanych na kartach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz kart uprawniających do ulgi 55%.