2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa outsourcingu obejmująca drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów na potrzeby jednostek Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa outsourcingu, w skład której wchodzą: 1) zapewnienie możliwości drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów za pomocą dostarczonych przez Wykonawcę fabrycznie nowych urządzeń (wraz z opcjami), 2) obsługa serwisowa i eksploatacyjna tych urządzeń (dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i naprawa tych urządzeń), 3) wdrożenie systemu zarządzania sieciowymi urządzeniami drukującymi, dla wszystkich urządzeń objętych usługą (system rozliczania kosztów, system monitoringu stanu urządzeń, zarzadzanie materiałami eksploatacyjnymi), 4) dostarczenie fabrycznie nowych serwerów wraz z odpowiednimi licencjami niezbędnymi do świadczenia usługi.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Usługa outsourcingu obejmująca drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów na potrzeby jednostek Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy - część II zamówienia
Beschreibung: Część II zamówienia dotyczy realizacji przedmiotu zamówienia na potrzeby nw. jednostek: 1) Pierwszy Urząd Skarbowy w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 34/36, 87-100 Toruń; 2) Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, ul. Mazowiecka 63, 87-100 Toruń; 3) Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Batorego 61 Budynek A, 87-100 Toruń; 4) Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Batorego 61, 87-100 Toruń, Budynek B; 5) Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Batorego 61, 87-100 Toruń, Budynek C; 6) Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Batorego 61, 87-100 Toruń, Budynek E; 7) Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Batorego 61, 87-100 Toruń, Budynek G; 8) Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Batorego 61, 87-100 Toruń, Budynek H; 9) Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, al. Niepodległości 5, 88-100 Inowrocław; 10) Urząd Skarbowy w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Kościelna 18, 87-700 Aleksandrów Kujawski; 11) Urząd Skarbowy w Rypinie, ul. Dojazdowa 10, 87-500 Rypin; 12) Urząd Skarbowy w Radziejowie, ul. Rolnicza 6, 88-200 Radziejów; 13) Urząd Skarbowy w Lipnie, ul. Stasica 4, 87-600 Lipno; 14) Urząd Skarbowy we Włocławku, ul. Stefana Okrzei 72B, 87-800 Włocławek; 15) Urząd Skarbowy w Brodnicy, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 19, 87-300 Brodnica; 16) Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Dr. Jerzego Gerarda Koppa 1A, 87-400 Golub-Dobrzyń; 17) Urząd Skarbowy w Wąbrzeźnie, ul. Macieja Rataja 2, 87-200 Wąbrzeźno.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2025/II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Skorzystanie z prawa opcji: 1) polegać będzie na zwiększeniu ilości wydruków/kopii (wskazanych w Opz) i wyniesie maksymalnie 30 % zamówienia podstawowego dla danej części zamówienia; 2) nastąpi po wyczerpaniu ilości wydruków/kopii (wskazanych w Opz), objętych zamówieniem podstawowym, dla danej części zamówienia.