2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą komputerów, laptopów, oprogramowania biurowego oraz monitorów interaktywnych i magicznych ścian w ramach zadania pn.: Dop „Pracowni dydaktycznych (tj.:..) dla potrzeb 3 techników wchodzących w skład CKZiU ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu w ramach realizowanego projektu „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25”.
Beschreibung: OŚWIADCZENIA I DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ. 1.1. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tzn. opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Ofertę należy sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym – Załącznik nr 1 do SWZ. 1.2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie wskazanym w Rozdziale III, ust. 2 SWZ: a) pkt. 2.2. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 108 ust. 1 pkt 1) – 6) ustawy Pzp] – oświadczenie należy złożyć w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia [dalej: „JEDZ”] – Załącznik nr 3 do SWZ; b) pkt 2.3. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego] – oświadczenie należy złożyć w formie JEDZ, zaznaczając odpowiednią odpowiedź w części III sekcja D – Załącznik nr 3 do SWZ; c) pkt. 2.4. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 5k) rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033 (Dz.U. L, 2025/2033, 23.10.2025)] – oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Oświadczenia te stanowią dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia. 1.3. Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.2. SWZ lit a) – b) należy złożyć w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonego zgodnie z wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji Europejskiej wydanym na podstawie art. 59 ust. 2 dyrektywy 2014/24/UE, zwanego dalej „Jednolitym Dokumentem”. Wykonawca zobowiązany jest złożyć JEDZ w zakresie wskazanym w Załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający informuje, iż na stronie Urzędu Zamówień Publicznych znajduje się Instrukcja wypełniania JEDZ. 1.4.Przedłożony przez Zamawiającego wzór JEDZ jest zgodny z rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiające standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić JEDZ w takim zakresie, aby Zamawiający był w stanie zweryfikować, czy Wykonawca nie podlega wykluczeniu w zakresie opisanym w niniejszej SWZ. 1.5. Oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.2. SWZ składają odrębnie: 1) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy w postępowaniu. 1.6. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest załączyć: 1) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IV, ust. 1: pkt 1.2. a) – b) SWZ – w formie JEDZ (według Załącznika nr 3 do SWZ), oraz pkt 1.2. c) SWZ – na wzorze załączonym do SWZ; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzającego, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania; 3) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, gdy umocowanie osoby składającej ofertę nie wynika z dokumentów opisanych w pkt 2); 4) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: a) pełnomocnictwo, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postepowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno zawierać w szczególności wskazanie: - postępowania o zamówienie publicznego, którego dotyczy, - wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z nazwy z określeniem adresu siedziby, - ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego pełnomocnictwa; b) oświadczenie, o którym mowa w rozdziale I ust. 4 pkt 4.4 SWZ (Zamawiający dopuszcza złożenia tego oświadczenia na formularzu ofertowym). 1.7. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w ust. 1.6 pkt. 2), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 1.8. Zapisy ust. 1.6 pkt 3) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 252313-2026
Interne Kennung: WZP.271.1.15.2026.JŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Podstawa prawna: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp. Zamawiający wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni. Podstawa faktyczna: Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane pod nr Dz.U. S: 22/2026, 73690-2026. Data publikacji: 02/02/2026 i zawarto w nim wszystkie wymagane informacje do ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego czyli na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Prawo Zamówień publicznych - Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp z możliwością zastosowania zgodnie z art. 139 ustawy Pzp tzw. „procedury odwróconej”
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup wraz z dostawą komputerów, laptopów, oprogramowania biurowego oraz monitorów interaktywnych i magicznych ścian w ramach zadania pn.: Doposażenie „Pracowni obsługi operacyjnej portu lotniczego”, „Pracowni transportu kolejowego”, „Pracowni elektrotechniki pojazdowej”, „Pracownie dokumentowania realizacji procesów transportowych, przechowywania zapasów, planowania procesów transportowych, podstaw logistyki i organizowania procesów transportowych”, dla potrzeb 3 techników wchodzących w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu w ramach realizowanego projektu „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 4. Okres gwarancji dla części 1 zamówienia wynosi: 36 miesięcy 5 Wartość zamówienia dla części 1: 19 515,00 zł
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30237200 Computerzubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren
Los: LOT-0002
Titel: Laptopy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup wraz z dostawą komputerów, laptopów, oprogramowania biurowego oraz monitorów interaktywnych i magicznych ścian w ramach zadania pn.: Doposażenie „Pracowni obsługi operacyjnej portu lotniczego”, „Pracowni transportu kolejowego”, „Pracowni elektrotechniki pojazdowej”, „Pracownie dokumentowania realizacji procesów transportowych, przechowywania zapasów, planowania procesów transportowych, podstaw logistyki i organizowania procesów transportowych”, dla potrzeb 3 techników wchodzących w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu w ramach realizowanego projektu „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 4. Okres gwarancji dla części 2 – laptopy - 24 miesiące. 5. Wartość zamówienia dla części 2: 125 176,90 zł
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237410 Computermäuse, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren
Los: LOT-0003
Titel: Pakiety oprogramowania biurowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup wraz z dostawą komputerów, laptopów, oprogramowania biurowego oraz monitorów interaktywnych i magicznych ścian w ramach zadania pn.: Doposażenie „Pracowni obsługi operacyjnej portu lotniczego”, „Pracowni transportu kolejowego”, „Pracowni elektrotechniki pojazdowej”, „Pracownie dokumentowania realizacji procesów transportowych, przechowywania zapasów, planowania procesów transportowych, podstaw logistyki i organizowania procesów transportowych”, dla potrzeb 3 techników wchodzących w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu w ramach realizowanego projektu „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 4. Wartość zamówienia dla części 3: 9 626,02 zł
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Monitory interaktywne i magiczne ściany
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup wraz z dostawą komputerów, laptopów, oprogramowania biurowego oraz monitorów interaktywnych i magicznych ścian w ramach zadania pn.: Doposażenie „Pracowni obsługi operacyjnej portu lotniczego”, „Pracowni transportu kolejowego”, „Pracowni elektrotechniki pojazdowej”, „Pracownie dokumentowania realizacji procesów transportowych, przechowywania zapasów, planowania procesów transportowych, podstaw logistyki i organizowania procesów transportowych”, dla potrzeb 3 techników wchodzących w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu w ramach realizowanego projektu „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi - Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie jest dofinansowane z projektu nr FESL.06.03-IZ.01-0C9C/24 pt. „Zdobądź zawód i kwalifikacje - transformacja CKZiU ul. Kilińskiego 25” finansowanego ze środków FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03-Kształcenie zawodowe z Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. 4. Okres gwarancji dla części 4: monitory interaktywne -36 miesięcy i magiczna ściana -24 miesiące. 5. Wartość zamówienia dla części 4 zamówienia: 69 388,00 zł
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237460 Computertastaturen, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30211500 Hauptprozessor (CPU) oder Prozessoren