See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu IT, wdrożenie rozwiązań AI oraz rozbudowa systemów informatycznych PCM Sp. z o.o., celem zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: w części I zamówienia - dostawa sprzętu serwerowego, komputerowego, sieciowego udzielenie licencji na oprogramowanie oraz wdrożenie, rozumiane jako instalacja i konfiguracja, testy, przeprowadzenie szkoleń dla administratorów w ramach realizacji projektu; w części II zamówienia: dostawa, konfiguracja, integracja, wdrożenie oraz uruchomienie rozbudowy szpitalnego systemu informatycznego Zamawiającego wraz z modułami Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, modułami dodatkowymi, funkcjonalnościami digitalizacji dokumentacji medycznej, rozwiązaniami diagnostyki obrazowej klasy PACS/VNA oraz niezbędnymi integracjami z systemami zewnętrznymi, w szczególności z systemami krajowymi, a także zapewnienie wymaganych funkcjonalności systemowych i modułowych, dostosowanie systemu do obowiązujących i planowanych przepisów prawa, konfigurację, testy, migrację danych (jeśli dotyczy), szkolenie użytkowników i administratorów, wsparcie powdrożeniowe, zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 (1.1 – 1.19) do SWZ (część I) oraz załącznik nr 3 (1.1 – 1.18) do SWZ (część II) dla Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung: 215925-2026
Interne Kennung: 6/ZP/PN/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 48823000 Dateiverwalter, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: w części I zamówienia - dostawa sprzętu serwerowego, komputerowego, sieciowego udzielenie licencji na oprogramowanie oraz wdrożenie, rozumiane jako instalacja i konfiguracja, testy, przeprowadzenie szkoleń dla administratorów w ramach realizacji projektu.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: w części II zamówienia: dostawa, konfiguracja, integracja, wdrożenie oraz uruchomienie rozbudowy szpitalnego systemu informatycznego Zamawiającego wraz z modułami Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, modułami dodatkowymi, funkcjonalnościami digitalizacji dokumentacji medycznej, rozwiązaniami diagnostyki obrazowej klasy PACS/VNA oraz niezbędnymi integracjami z systemami zewnętrznymi, w szczególności z systemami krajowymi, a także zapewnienie wymaganych funkcjonalności systemowych i modułowych, dostosowanie systemu do obowiązujących i planowanych przepisów prawa, konfigurację, testy, migrację danych (jeśli dotyczy), szkolenie użytkowników i administratorów, wsparcie powdrożeniowe.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme