See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH W GMINNEJ KOMUNIKACJI PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO DLA GMINY PSZCZYNA”
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje świadczenie usług w zakresie regularnego przewozu osób na następujących liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej, dla której organizatorem jest Gmina Pszczyna: - linia nr U/241005/1 – „A” Pszczyna – Studzionka przez Łąkę, Wisłę Małą, - linia nr U/241005/4 – „B” Pszczyna – Studzienice przez Jankowice - linia nr U/241005/5 – „C” Pszczyna – Ćwiklice przez Rudołtowice, - linia nr U/241005/7 – „D” Pszczyna – Pszczyna przez Czarków, Piasek, - linia nr U/241005/9 – „F” Pszczyna – Pszczyna przez Jankowice. 2. Usługi świadczone będą na terenie gminy Pszczyna, w dni robocze i soboty. Planowana ilość wozokilometrów do wykonania w ciągu trwania całej umowy to około 1 800 000 km (wskazana ilość nie obejmuje wjazdów i zjazdów z linii). Zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości wozokilometrów maksymalnie do 20% planowanej ilości wozokilometrów .
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zadanie obejmuje świadczenie usług w zakresie regularnego przewozu osób na następujących liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej, dla której organizatorem jest Gmina Pszczyna: - linia nr U/241005/1 – „A” Pszczyna – Studzionka przez Łąkę, Wisłę Małą, - linia nr U/241005/4 – „B” Pszczyna – Studzienice przez Jankowice - linia nr U/241005/5 – „C” Pszczyna – Ćwiklice przez Rudołtowice, - linia nr U/241005/7 – „D” Pszczyna – Pszczyna przez Czarków, Piasek, - linia nr U/241005/9 – „F” Pszczyna – Pszczyna przez Jankowice. 2. Usługi świadczone będą na terenie gminy Pszczyna, w dni robocze i soboty. Planowana ilość wozokilometrów do wykonania w ciągu trwania całej umowy to około 1 800 000 km (wskazana ilość nie obejmuje wjazdów i zjazdów z linii). Zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości wozokilometrów maksymalnie do 20% planowanej ilości wozokilometrów . 3. Szczegółowy przebieg linii komunikacyjnych zawiera załącznik nr 1 do OPZ (mapa komunikacji miejskiej). 4. Obsługa linii odbywać się będzie według rozkładów jazdy, które stanowią załącznik nr 2 do OPZ (rozkład jazdy). 5. Wykonawca nie będzie pobierał żadnych opłat od pasażerów za świadczenie usług przewozowych w zakresie regularnego przewozu osób na wskazanych liniach komunikacyjnych na terenie gminy Pszczyna. W ramach przedmiotowego zamówienia pasażerowie przewożeni będą bezpłatnie. 6. Usługa polega na wykonywaniu autobusowych przewozów o charakterze użyteczności publicznej na wyżej wymienionych liniach komunikacyjnych taborem spełniającym następujące minimalne warunki techniczne: a. 9 AUTOBUSÓW „TYPU A”: każdy o długości do 12,5 m w zabudowie miejskiej (z niską podłogą) i bez stopni wejściowych o pojemności co najmniej 80 miejsc (łącznie siedzących i stojących), liczba miejsc siedzących powinna wynosić nie mniej niż 35 miejsc ilości ogólnej, wskazanej przez producenta pojemności autobusu. Spełniające co najmniej normy emisji spalin EURO VI, zarejestrowany nie wcześniej niż 2019 roku. b. 1 AUTOBUS „TYPU B”: o długości do 8,5 m w zabudowie miejskiej (z niską podłogą) i bez stopni wejściowych, o pojemności co najmniej 40 miejsc (łącznie siedzących i stojących), liczba miejsc siedzących powinna wynosić nie mniej niż 10 miejsc ilości ogólnej, wskazanej przez producenta pojemności autobusu. spełniający co najmniej normy emisji spalin EURO VI rok produkcji lub zarejestrowany nie wcześniej niż 2019 roku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: IZP.271.4.1.2024