2. Verfahren
Verfahren
Titel: Innovatiepartner Platform voor Online Diensten
Beschreibung: Omroep Brabant zoekt een dienstverlener die ondersteuning gaat bieden bij de realisatie van een Technologisch Eco-Systeem voor online diensten. Zie selectieleidraad qua bandbreedte opdrachtwaarde.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Omroep Brabant zoekt een dienstverlener die ondersteuning gaat bieden bij de realisatie van een platform voor onlinediensten. Zie selectieleidraad qua bandbreedte
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen