2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednolitego systemu łączności radiowej na potrzeby komunikacji w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego (PRM) na terenie województwa zachodniopomorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie jednolitej sieci łączności radiowej na potrzeby systemu Państwowego ratownictwa Medycznego wraz z jej integracją z Podsystemem Zintegrowanej Łączności Systemu Wspomagania Dowodzenia PRM na terenie województwa zachodniopomorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 1b oraz załącznik nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1b oraz załącznik nr 9 do SWZ Dokumentacja projektowa. Przedmiar robót wymieniony w załączniku nr 9 do niniejszej SWZ maja wyłącznie charakter pomocniczy i służy ułatwieniu dokonania wyceny robót. Oznacza to, że prace, które zostały ujęte w dokumentacji projektowej wchodzą w zakres zamówienia podstawowego nawet wówczas, jeśli zostały pominięte w przedmiarach robót. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne do opisywanych przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowany przez niego sprzęt spełnia wymagania określone w załączniku nr 1b oraz załączniku nr 9 do SWZ (OPZ) Dokumentacja projektowa. Równoważność pod względem parametrów technicznych, użytkowych lub eksploatacyjnych ma w szczególności zapewnić uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od przyjętych przez Zamawiającego. Ciężar dowodowy w zakresie udowodnienia równoważności zaoferowanych rozwiązań z rozwiązaniami opisanymi poprzez wskazanie przykładowego znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, spoczywa na Wykonawcy, składającym ofertę równoważną. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w rozdziale X SWZ. Opis oferowanych urządzeń – w postaci formularza – Wymagania techniczne oferowanych urządzeń systemu łączności radiowej na potrzeby Państwowego Ratownictwa Medycznego (PRM) - Załącznik nr 1b do SWZ należy złożyć wraz z ofertą, załącznik ten nie podlega uzupełnieniu. Zamawiający, w przypadku niezłożenia przez Wykonawcę pozostałych przedmiotowych środków dowodowych lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne - dopuszcza możliwość wezwania Wykonawcy do ich złożenia lub uzupełnienia, w wyznaczonym terminie, chyba, że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: L-1.272.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45312300 Installation von Antennen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32400000 Netzwerke, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 32522000 Fernmeldetechnische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie jednolitej sieci łączności radiowej na potrzeby systemu Państwowego ratownictwa Medycznego wraz z jej integracją z Podsystemem Zintegrowanej Łączności Systemu Wspomagania Dowodzenia PRM na terenie województwa zachodniopomorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający minimalne wymagania techniczne zamówieniem przedstawia załącznik nr 1b oraz załącznik nr 9 do SWZ.