See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HOLÍNSKÉ PŘEDMĚSTÍ - územní studie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování územní studie dle příloh ve Výzvě k podání nabídky.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1