See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągnika sadowniczego w celu unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 dla Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika sadowniczego w celu unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 dla Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. 2) Wspólny Słownik Zamówień: 16700000-2 ciągniki 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 248212-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający przy określeniu terminu składania ofert zastosował art. 138 ust. 2 pkt 2 - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Umowa o objecie przedsięwzięcia wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego, z którego finansowane jest zamówienie, zobowiązuje zamawiającego do przestrzegania terminów realizacji. W celu dotrzymania tych terminów zamawiający zastosował skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa ciągnika sadowniczego w celu unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 dla Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli