See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor taxatiediensten
Beschreibung: raamovereenkomst voor taxatiediensten betreffende vastgoed circa € 1,1 mln (zekerheidshalve wordt de maximale waarde onder de voorwaarden vermeld in de aanbestedingsleidraad gesteld op € 1,65 mln).
Interne Kennung: 52805502
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Agrarisch vastgoed
Beschreibung: zie Aanbestedingsleidraad Gemiddeld 75.000 per jaar, 300.000 in 4 jaar (maximum ligt op 450.000 zie Aanbestedingsleidraad)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengopties
Los: LOT-0002
Titel: Stedelijk vastgoed
Beschreibung: taxatiediensten voor stedelijk vastgoed, zie Aanestedingsleidraad Circa € 100.000 per jaar, € 400.000 in 4 jaar (het maximum is zekerheidshalve gesteld op € 600.000, zie Aanbestedingsleidraad)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Gebiedsontwikkeling verkoop
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad Circa € 100.000 per jaar, € 400.000 in 4 jaar (het maximum is zekerheidshalve gesteld op € 600.000, zie Aanbestedingsleidraad)
Interne Kennung: 3
378449-2026 - Resultaat
Nederland – Makelaarsdiensten – Raamovereenkomst voor taxatiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 52805502
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70000000 Makelaarsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Agrarisch vastgoed
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengopties
Perceel: LOT-0002
Titel: Stedelijk vastgoed
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Gebiedsontwikkeling verkoop
Interne identificatiecode: 3