2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Wodzisław oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Wodzisław, oraz z nieruchomościach niezamieszkałych a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) usytuowanego w Wodzisławiu przy ul. Rolnicza 36 (Baza Referatu Gospodarki Komunalnej). System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej. Zamawiający odbierać będzie odpady komunalne tylko od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, stanowiące wyłącznie placówki oświatowe znajdujące się na terenie gminy oraz obiekty użyteczności publicznej, stanowiące mienie komunalne należące do gminy. Charakterystyka Gminy Wodzisław 1) Powierzchnia Gminy wynosi: 176,66 km2 2) Liczba mieszkańców Gminy stan na dzień 30.04.2025r. wynosi 5804 mieszkańców (wg złożonych deklaracji) 3) Szacunkowa liczba punktów odbioru odpadów wynosi: 2 177 4( Szacunkowa liczba budynków wielolokalowych: 7 Szacunkowa ilość odpadów: Orientacyjna ilość odpadów komunalnych przewidywana do odbioru od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Wodzisław w czasie trwania usługi wyniesie: - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – ok. 1390,00 Mg - papier i tektura i opakowania z papieru i tektury – ok. 8,00 Mg - tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych – ok. 322,00 Mg - szkło i opakowania ze szkła – ok. 258,00 Mg - odpady ulegające biodegradacji – ok. 68,00 Mg - odpady wielkogabarytowe – ok. 194,00 Mg - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – ok. 33,00 Mg - zużyte opony – ok. 27,00 Mg - odpady budowlane i rozbiórkowe – ok. 2,00 Mg - inne – ok. 1,00 Mg Ilość odbieranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego wynikających z ilości odpadów wytworzonych przez mieszkańców Gminy Wodzisław. Wykonawcy nie przysługuje prawo do odszkodowania za nieosiągnięcie bądź przekroczenie wskazanych ilości.
Interne Kennung: ZP.271.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden