378467-2026 - Ergebnis
Polen – Munition – Dostawa amunicji w ramach 2 zadań
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa amunicji w ramach 2 zadań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa amunicji w ramach 2 zadań, w tym: - Zadanie nr 1, amunicja pośrednia kal. 5.56x45 mm NATO z pociskiem SS 109, w ilości 540 000 szt., - Zadanie nr 2, amunicja karabinowa kal. .308 Win. Lapua OTM SCENAR 12g/185gr, w ilości 96 000 szt.,
Vorherige Bekanntmachung624543-2025
Interne Kennung198/Cut/25/RG
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZasadnym jest zastosowanie procedury ograniczonej przyspieszonej, na podstawie art. 411 ust. 7 i ust. 16 ustawy PZP zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Z uwagi na długi czas realizacji zamówienia (160 dni) zasadnym jest maksymalne skrócenie terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz terminu składania ofert, aby Wykonawcy otrzymali dłuższy termin realizacji zamówienia. W przypadku zastosowania maksymalnych (podstawowych) terminów możliwości realizacji zamówienia w bieżącym roku byłyby bardzo mocno ograniczone.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35330000 Munition
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1, amunicja pośrednia kal. 5.56x45 mm NATO z pociskiem SS 109, w ilości 540 000 szt.
BeschreibungDostawa amunicji pośredniej kal. 5.56x45 mm NATO z pociskiem SS 109, w ilości 540 000 szt.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2, amunicja karabinowa kal. .308 Win. Lapua OTM SCENAR 12g/185gr, w ilości 96 000 szt.
BeschreibungDostawa amunicji karabinowej kal. .308 Win. Lapua OTM SCENAR 12g/185gr, w ilości 96 000 szt.
Interne KennungCzęść 2