378472-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – FDZP.226.11.2026 Dostawa aparatury i sprzętu medycznego dla Oddziału Kardiologii
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFDZP.226.11.2026 Dostawa aparatury i sprzętu medycznego dla Oddziału Kardiologii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury i sprzętu medycznego dla Oddziału Kardiologii 1.2 Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części (pakiety). Wykonawca może składać ofertę do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. 1 System do elektrofizjologii 2 System elektroanatomiczny 3 System do krioablacji 4 Kardiomonitory do systemu monitorowania pacjenta, centrala monitorująca do systemu monitorowania pacjentów, telemetria 1.3 Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (Zestawienie wymaganych parametrów techniczno- użytkowych w tym parametrów stanowiących kryterium oceny ofert), który stanowi integralną część SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123200 Elektrokardiografen, 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie, 33195200 Überwachungsstation, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195100 Monitoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 -System do elektrofizjologii
BeschreibungSystem do elektrofizjologii - zgodnie z załącznikiem nr 1A - OPZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Optionen
Beschreibung der OptionenBRAK OPCJI
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - System elektroanatomiczny
BeschreibungSystem elektroanatomiczny - zgodnie z załącznikiem 1A - OPZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - System do krioablacji
BeschreibungSystem do krioablacji - zgodnie z załącznikiem 1A - OPZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Kardiomonitor do systemu monitorowania pacjenta , centrala monitorująca do systemu monitorowania pacjentów, telemetria
BeschreibungKardiomonitor do systemu monitorowania pacjenta , centrala monitorująca do systemu monitorowania pacjentów, telemetria - zgodnie z załącznikiem 1A - OPZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195200 Überwachungsstation, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195100 Monitoren