2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem mebli biurowych, krzeseł oraz foteli obrotowych dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wraz z montażem mebli biurowych, krzeseł oraz foteli obrotowych dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU).
Interne Kennung: ICHDZPGM.261.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Meble biurowe (wykonane na wymiar)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wraz z montażem mebli biurowych wykonanych na wymiar (w tym: stoły konferencyjne 12 szt., stoliki pod laptop 2 szt., szafka wisząca 1 szt., szafka stojąca 1 szt., zabudowa parapetów 2 szt.) dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU). Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był realizowany w terminie: maksymalnie do 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: Część 1. Meble biurowe (wykonane na wymiar)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Menge: 18 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Krzesła konferencyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa krzeseł konferencyjnych dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU). Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był realizowany w terminie: maksymalnie do 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: Część 2. Krzesła konferencyjne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39112000 Stühle
Menge: 40 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Fotele obrotowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa foteli obrotowych dla Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU). Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był realizowany w terminie: maksymalnie do 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: Część 3. Fotele obrotowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel
Menge: 9 Stück