2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, z określonych nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, znajdujących się na terenie Gminy Mierzęcice wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 2.2. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych stale i czasowo, z określonych nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, w tym: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne zebrane w pojemnikach; b) Papier – odpady zebrane w workach lub pojemnikach koloru niebieskiego z napisem „Papier; c) Szkło – odpady zebrane w workach lub pojemnikach koloru zielonego z napisem „Szkło”; d) Tworzywa sztuczne, metale i odpady opakowaniowe wielomateriałowe – odpady zebrane w workach lub pojemnikach koloru żółtego z napisem „Metale i tworzywa sztuczne”; e) Bioodpady stanowiące odpady komunalne – zebrane w workach lub pojemnikach koloru brązowego z napisem „Bio”; f) Popiół z gospodarstw domowych – odpady komunalne zebrane w pojemnikach koloru szarego oznaczonych napisem „Popiół”; g) Meble i inne odpady wielkogabarytowe – w systemie „u źródła”; h) Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – w systemie „u źródła”; i) Odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych – z limitem w ilości 1m3 rocznie zebrane w workach np. typu Big Bag (udostępnione po zgłoszeniu zapotrzebowania przez mieszkańca). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: GK 271.0012.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, z określonych nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, znajdujących się na terenie Gminy Mierzęcice wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 2.2. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych stale i czasowo, z określonych nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, w tym: a) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne zebrane w pojemnikach; b) Papier – odpady zebrane w workach lub pojemnikach koloru niebieskiego z napisem „Papier; c) Szkło – odpady zebrane w workach lub pojemnikach koloru zielonego z napisem „Szkło”; d) Tworzywa sztuczne, metale i odpady opakowaniowe wielomateriałowe – odpady zebrane w workach lub pojemnikach koloru żółtego z napisem „Metale i tworzywa sztuczne”; e) Bioodpady stanowiące odpady komunalne – zebrane w workach lub pojemnikach koloru brązowego z napisem „Bio”; f) Popiół z gospodarstw domowych – odpady komunalne zebrane w pojemnikach koloru szarego oznaczonych napisem „Popiół”; g) Meble i inne odpady wielkogabarytowe – w systemie „u źródła”; h) Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – w systemie „u źródła”; i) Odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych – z limitem w ilości 1m3 rocznie zebrane w workach np. typu Big Bag (udostępnione po zgłoszeniu zapotrzebowania przez mieszkańca). 2.3. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych przez Gminę w PSZOK, w tym : a) zużyte baterie i akumulatory, b) odpady niebezpieczne, c) przeterminowane leki i chemikalia, d) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi (w szczególności igły i strzykawki), e) meble i inne odpady wielkogabarytowe, f) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, g) zużyte opony, h) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, i) papier, j) szkło, k) tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe i metale, l) odpady tekstyliów i odzieży.
Interne Kennung: GK.271.0012.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden