2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przewozów dzieci i młodzieży z terenu gminy Krokowa do szkół i przedszkoli
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) wykonywanie stałego przewozu (dowozu i odwozu) dzieci i młodzieży do szkół i przedszkoli, realizowanego w systemie przewozów publicznych zorganizowanych przez Wykonawcę, w oparciu o sprzedaż uczniom biletów miesięcznych wraz ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi i młodzieżą; 2) Przewóz uczniów (dowóz i odwóz) ze szkół w Wierzchucinie i Żarnowcu na zajęcia na pływalni w miejscowości Krokowa, realizowany w systemie przewozów zamkniętych.
Interne Kennung: IGK.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje: 1) Wykonywanie stałego przewozu (dowozu i odwozu) dzieci i młodzieży do szkół i przedszkoli, realizowanego w systemie przewozów publicznych zorganizowanych przez Wykonawcę, w oparciu o sprzedaż uczniom biletów miesięcznych (785 szt. +/- 10 %) wraz ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi i młodzieżą (6 opiekunów); 2) Przewóz uczniów (dowóz i odwóz) ze szkół w Wierzchucinie i Żarnowcu na zajęcia na pływalni w miejscowości Krokowa, realizowany w systemie przewozów zamkniętych (ok. 5 472 km/rok). 2. Przewiduje się zmiany zakresu i ilości usług, terminów i wysokości wynagrodzenia w ramach realizowanej umowy.