2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wijziging op publicatie 24298 Warmtelevering uit Geothermie Marine-complex Nieuwe Haven te Den Helder
Beschreibung: Onderhavige publicatie betreft een wijziging op de aankondiging met kenmerk TN425534 met betrekking tot de warmteleveringsovereenkomst voor het afnemen van warmte uit een geothermiebron gedurende een periode van 15 jaar plus 1 (optie)jaar. Dit, in het kader van de revitalisering van het gehele Marine-complex aan de Nieuwe Haven in Den Helder en de verduurzaming van de huidige warmtebronnen welke nu nog aardgasgestookt zijn. Na het ondertekenen van de warmteleveringsovereenkomst heeft er een scopewijziging plaatsgevonden; er worden meer locaties aangesloten op de bron. De geraamde waarde van de levering wordt daardoor hoger. De levering van warmte start naar verwachting in 2030. De geraamde waarde is berekend op 50.000.000 euro.
Interne Kennung: 24298
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: P1 Warmteleveringsovereenkomst
Beschreibung: P1 Warmteleveringsovereenkomst
Interne Kennung: 1