2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inteligentní zastávky – II. etapa
Beschreibung: Předmětem plnění této nadlimitní veřejné zakázky je realizace Inteligentních zastávek MHD – II. etapa. Jedná se o vybudování, dodávku, instalaci a zprovoznění 25 ks elektronických informačních LED panelů, které budou umístěny na nově instalovaných kovových pilířích nebo na stávajících objektech na dopravně frekventovaných místech na území Statutárního města Ostravy. Součástí budou kromě samotných zařízení také držáky a sloupy pro jejich instalaci, zemní a elektroinstalační práce, tzn. vše, co souvisí s instalací požadovaných zařízení k určeným zastávkám městské (veřejné) hromadné dopravy a dodaných zařízení vč. technologií souvisejících s provozem a funkčností informačních panelů (dodávka souvisejícího nezbytného hardware (HW) pro dispečerské pracoviště se zálohovacím zdrojem a řídícím serverem se zálohovacím zdrojem i poskytnutí software (SW) jako řídící serverové aplikace, která bude generovat data pro všechny inteligentní zastávky MHD, včetně veřejného webového rozhraní pro cestující a dispečerské aplikace).
Interne Kennung: 007/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 48810000 Informationssysteme, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001