See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van belegde broodjes bij evenementen
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het leveren van belegde broodjes in het kader van evenementen, waarbij een broodjeslunch voorzien wordt voor de aanwezige gasten. Om de werkdruk op het eigen cateringpersoneel te beperken, wenst de aanbestedende overheid via deze opdracht externe leveranciers aan te spreken die kunnen voorzien in een variabel aanbod van belegde broodjes, waarbij ten minste drie bestelopties (gemengd, vegan, vegetarisch) aangeboden worden. De aanbestedende overheid is hiervoor in het bijzonder op zoek naar leveranciers die met de nodige flexibiliteit de uiteenlopende groottes van bestellingen tijdig kunnen leveren in de gebouwen van de Vlaamse overheid, zijnde: de drie grote administratieve Brusselse gebouwen (het Herman Teirlinck-, het Belpaire- en het Hendrik Consciencegebouw), alsook het VAC te Gent (Virginie Lovelinggebouw).
Interne Kennung: 2025/HFB/OP/130343
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811511 Zubereitete Sandwiches
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 15811200 Brötchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/OP/130343 - 1
Beschreibung: Perceel één: Belegde broodjes voor evenementen in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/HFB/OP/130343 - 2
Beschreibung: Perceel twee: Belegde broodjes voor evenementen in de provincie Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 2