2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa do laboratoriów GIOŚ spektrometrów mas sprzężonych z plazmą wzbudzoną indukcyjnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do laboratoriów GIOŚ 6 zestawów spektrometrów mas sprzężonych z plazmą wzbudzoną indukcyjnie (ICP-MS). Przedmiot zamówienia obejmuje transport, rozładunek wraz z wniesieniem (łącznie jako dostawa) do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, instalację (montaż i podłączenie zgodnie z zaleceniami producenta, uruchomienie i przeprowadzenie demonstracji poprawności działania Urządzeń w zakresie zgodnym z ich funkcjonalnością i przeznaczeniem) oraz szkolenie personelu z obsługi i konserwacji Urządzeń. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami Zamawiającego”. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 54129-2026
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.102.2025.MRJBS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434560 Chemische Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001