2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 16 000 000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2026) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek
Beschreibung: 1. Udzielenie i obsługa kredytu w linii kredytowej złotowej w wysokości 16 000 000 zł na pokrycie deficytu budżetowego (dofinansowanie zadań inwestycyjnych realizowanych przez Gminę Brwinów w roku 2026) oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek. 2. Środki z linii kredytowej będą uruchamiane po podpisaniu umowy w okresie od dnia 01.09.2026 r. do dnia 29.12.2026 r. Środki finansowe z linii kredytowej będą uruchamiane każdorazowo na podstawie złożonego przez Zamawiającego wniosku, w terminie 3 dni kalendarzowych licząc od dnia jego złożenia w banku i w wysokości podanej przez Zamawiającego. Zamawiającemu będzie przysługiwać prawo do niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. W w/w sytuacji linia kredytowa zostanie zamknięta z dniem 30.12.2026 r.
Interne Kennung: ZP.271.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001