2. Verfahren
Verfahren
Titel: Standaard-softwarebroker
Beschreibung: De opdracht omvat de softwarebroker dienstverlening ter ondersteuning van de Provincie Groningen en deelnemende organisaties bij de inkoop, verlenging, het beheer en de advisering rondom standaardsoftwarelicenties, waaronder in ieder geval Microsoft licenties, bestaande contractrelaties en functionele software uitvragen, zoals nader omschreven in dit aanbestedingsdocument en de bijlagen. Vragen kunt u stellen tot uiterlijk 26 augustus 2026, 13:00 uur. Als u in wilt schrijven voor deze aanbesteding moet u uw inschrijving voor 15 september 2026, 13:00 uur ingediend hebben via Mercell.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000