2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 ( części: 7,8 ) do SWZ. Uwaga!!! Przedmiotowe zamówienie jest udzielane w czterech częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia, oznaczonych numerami spraw: MAT/147/PZ/2026, MAT/147/MD/2026, MAT/147/MT/2026, MAT/147/KO/2026 i obejmujących w sumie 8 części. Przedmiotowe postępowanie MAT/147/KO/2026 obejmuje dwie części całego zamówienia, w tym: część 7,8.
Interne Kennung: MAT/147/KO/2026 - USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z bardzo dużym obmiarem robót, koniecznością przeprowadzenia badań WDT i legalizacji GUM w terminach do 30.05.2026r; do 30.06.2026r, do 31.07.2026r zwracam się z wnioskiem o skrócenie terminów składania wniosków do 15 dni.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90913100 Tankreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 7: SKŁAD WĘDRZYN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 ( części: 7,8 ) do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ, ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT NR SPRAWY(MAT/147/KO/2026)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż nie przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 8: SKŁAD WĘDRZYN
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ, ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT NR SPRAWY(MAT/147/KO/2026)