2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ, ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 ( części: V,VI ) do SWZ. Uwaga!!! Przedmiotowe zamówienie jest udzielane w czterech częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia, oznaczonych numerami spraw: MAT/147/PZ/2026, MAT/147/MD/2026, MAT/147/MT/2026, MAT/147/KO/2026 i obejmujących w sumie 8 części. Przedmiotowe postępowanie MAT/147/MT/2026 obejmuje dwie części całego zamówienia, w tym: część V,VI.
Interne Kennung: MAT/147/MT/2026 USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ, ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z bardzo dużym obmiarem robót, koniecznością badań WDT i legalizacji GUM w terminach do 30.05.2026 r do 30.06.2026 r, do 31.07.2026 r. Zamawiający skrócił termin składania ofert. Niedotrzymanie w/w terminów badań będzie skutkować zamknięciem i wyłączeniem z eksploatacji w/w urządzeń co zakłóci w dużym stopniu możliwości zaopatrywania Sił Zbrojnych RP jak również Sił Sojuszniczych.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90913100 Tankreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ V - SKŁAD MSS POLSKA NOWA WIEŚ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ, ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ V- USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ, ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT NR SPRAWY: MAT/147/MT/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający nie przewiduje z zamówień opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ VI - SKŁAD WĘDRZYN
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI - USŁUGA W ZAKRESIE UTRZYMANIA W SPRAWNOŚCI INFRASTRUKTURY PALIWOWEJ, ORAZ PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ WDT NR SPRAWY: MAT/147/PZ/2026