See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatie en onderhoud van een kennisplatform voor het contactcenter, de onthaalmedewerkers en postkamer (Stad Mechelen) (3+7X1)
Beschreibung: Stad Mechelen wil haar burgers zo snel en zo goed mogelijk ondersteuning bieden bij vragen. De 1e lijn is hierbij heel belangrijk. De doelstelling is om 80% van de vragen in 1ste lijn te beantwoorden, zowel telefonisch als aan het onthaal. Hiertoe wensen we een kennisportaal op te zetten voor de interne medewerkers van alle bestaande producten (intern en extern) van de Stad en het Sociaal Huis. In eerste instantie wordt deze toepassing gebruikt door volgende teams: Afdeling Front Office en Burgerzaken – team Frontoffice: Contactcenter Onthaalmedewerkers Huis van de Mechelaar Onthaalloketmedewerkers Sociaal Huis Postkamer Voor het kennisportaal zijn de functionele vereisten gericht op het toegankelijk maken van informatie, het beheren van kennis, en het bieden van een platform voor interactie tussen burgers en de overheid.
Interne Kennung: PPP001-2281/5359/2025-OO-ICT-1369
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-OO-ICT-1369_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (zie technische bepalingen Rijkere functionaliteit (vereiste optie) Aanmaken en beheren Raadplegingen Koppelingen Rapportering alsook Koppeling met ADFS (vereiste optie))