378864-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßeninstandhaltungsfahrzeuge – Nákladní automobil – nosič výměnných nástaveb 4x4 - Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákladní automobil – nosič výměnných nástaveb 4x4 - Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks nákladního automobilu – nosiče výměnných nástaveb 4x4 sestávajícího se z podvozku, nosiče výměnných nástaveb, sněhové radlice segmentové a sypací nástavby pro posyp. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst, 34144420 Salzstreufahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1